Bisceglie vs Viterbese

Bisceglie

Viterbese

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Viterbese si Bisceglie?

Ultimul meci dintre Bisceglie si Viterbese a fost disputat pe 27 Ianuarie 2019. Viterbese a castigat meciul 0-1 pe stadionul Bisceglie's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Bisceglie
Zigrossi 84
Viterbese
⚽ 81 Atanasov

Avampremiera meciului dintre Bisceglie contra Viterbese

Meciul se va disputa pe 27 Ianuarie 2019 pe stadionul Bisceglie's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Bisceglie contra Viterbese scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 27 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Bisceglie vs Viterbese Scoruri live

Bisceglie vs Viterbese Bisceglie vs Viterbese 27 January 2019 14:30 90 mins Meci incheiat Bisceglie vs Viterbese