Bisceglie vs Reggina

Bisceglie

Reggina

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Reggina si Bisceglie?

Ultimul meci dintre Bisceglie si Reggina a fost disputat pe 20 Ianuarie 2019. Reggina a castigat meciul 0-1 pe stadionul Bisceglie's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Bisceglie
Reggina
⚽ 90 Bellomo

Avampremiera meciului dintre Bisceglie contra Reggina

Meciul se va disputa pe 20 Ianuarie 2019 pe stadionul Bisceglie's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Bisceglie contra Reggina scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 20 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Bisceglie vs Reggina Scoruri live

Bisceglie vs Reggina Bisceglie vs Reggina 20 January 2019 16:30 90 mins Meci incheiat Bisceglie vs Reggina