Benesov vs Dukla Prague

Benesov

Dukla Prague

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Dukla Prague si Benesov?

Ultimul meci dintre Benesov si Dukla Prague a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Dukla Prague a castigat meciul 0-5 pe stadionul Benesov's. Rezultatul la pauza a fost 0-2.

Avampremiera meciului dintre Benesov contra Dukla Prague

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Benesov's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Benesov vs Dukla Prague Scoruri live

Benesov vs Dukla Prague Benesov vs Dukla Prague 12 January 2019 10:15 90 mins Meci incheiat Benesov vs Dukla Prague