Belgrano vs Gimnasia LP

Belgrano

Gimnasia LP

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Gimnasia LP si Belgrano?

Ultimul meci dintre Belgrano si Gimnasia LP a fost disputat pe 02 Noiembrie 2018. Belgrano a castigat meciul 2-0 pe stadionul Belgrano's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Belgrano contra Gimnasia LP

Meciul se va disputa pe 02 Noiembrie 2018 pe stadionul Belgrano's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Belgrano contra Gimnasia LP scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 02 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Belgrano vs Gimnasia LP Scoruri live

Belgrano vs Gimnasia LP Belgrano vs Gimnasia LP 02 November 2018 23:00 90 mins Meci incheiat Belgrano vs Gimnasia LP