Belgrano vs Atletico Tucuman

Belgrano

Atletico Tucuman

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Atletico Tucuman si Belgrano?

Ultimul meci dintre Belgrano si Atletico Tucuman a fost disputat pe 23 Noiembrie 2018. Atletico Tucuman a castigat meciul 1-3 pe stadionul Belgrano's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre Belgrano contra Atletico Tucuman

Meciul se va disputa pe 23 Noiembrie 2018 pe stadionul Belgrano's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Belgrano contra Atletico Tucuman scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 23 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Belgrano vs Atletico Tucuman Scoruri live

Belgrano vs Atletico Tucuman Belgrano vs Atletico Tucuman 23 November 2018 23:00 90 mins Meci incheiat Belgrano vs Atletico Tucuman