Bala Town vs Caernarfon

Bala Town

Caernarfon

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Caernarfon si Bala Town?

Ultimul meci dintre Bala Town si Caernarfon a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Caernarfon a castigat meciul 1-3 pe stadionul Bala Town's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Bala Town contra Caernarfon

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Bala Town's pentru - Premier Leagues . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Bala Town vs Caernarfon Scoruri live

Bala Town vs Caernarfon Bala Town vs Caernarfon 12 January 2019 20:30 90 mins Meci incheiat Bala Town vs Caernarfon