Avenida RS vs Guarani

Avenida RS

Guarani

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Guarani si Avenida RS?

Ultimul meci dintre Avenida RS si Guarani a fost disputat pe 13 Februarie 2019. Avenida RS a castigat meciul 1-0 pe stadionul Avenida RS's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Avenida RS
Torres 90 ⚽
Guarani

Avampremiera meciului dintre Avenida RS contra Guarani

Meciul se va disputa pe 13 Februarie 2019 pe stadionul Avenida RS's pentru Brazilia CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Avenida RS contra Guarani scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 13 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Avenida RS vs Guarani Scoruri live

Avenida RS vs Guarani Avenida RS vs Guarani 13 February 2019 23:30 90 mins Meci incheiat Avenida RS vs Guarani