Atletico Tucuman vs San Martin Tucuman

Atletico Tucuman

San Martin Tucuman

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre San Martin Tucuman si Atletico Tucuman?

Ultimul meci dintre Atletico Tucuman si San Martin Tucuman a fost disputat pe 01 Decembrie 2018. San Martin Tucuman a castigat meciul 2-3 pe stadionul Atletico Tucuman's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Atletico Tucuman contra San Martin Tucuman

Meciul se va disputa pe 01 Decembrie 2018 pe stadionul Atletico Tucuman's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Atletico Tucuman contra San Martin Tucuman scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 01 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Atletico Tucuman vs San Martin Tucuman Scoruri live

Atletico Tucuman vs San Martin Tucuman Atletico Tucuman vs San Martin Tucuman 01 December 2018 23:20 90 mins Meci incheiat Atletico Tucuman vs San Martin Tucuman