Atletico Tucuman vs Rosario Central

Atletico Tucuman

Rosario Central

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Rosario Central si Atletico Tucuman?

Ultimul meci dintre Atletico Tucuman si Rosario Central a fost disputat pe 10 Noiembrie 2018. Atletico Tucuman a castigat meciul 2-1 pe stadionul Atletico Tucuman's. Rezultatul la pauza a fost 2-1.

Avampremiera meciului dintre Atletico Tucuman contra Rosario Central

Meciul se va disputa pe 10 Noiembrie 2018 pe stadionul Atletico Tucuman's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Atletico Tucuman contra Rosario Central scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 10 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Atletico Tucuman vs Rosario Central Scoruri live

Atletico Tucuman vs Rosario Central Atletico Tucuman vs Rosario Central 10 November 2018 01:00 90 mins Meci incheiat Atletico Tucuman vs Rosario Central