Arsenal Sarandi vs Nueva Chicago

Arsenal Sarandi

Nueva Chicago

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Nueva Chicago si Arsenal Sarandi?

Ultimul meci dintre Arsenal Sarandi si Nueva Chicago a fost disputat pe 11 Decembrie 2018. Arsenal Sarandi a castigat meciul 2-0 pe stadionul Arsenal Sarandi's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Gaston Alvarez pen. 32 ⚽
Ramiro Andres Lopez 82 ⚽
43 Arnaldo Gonzalez

Avampremiera meciului dintre Arsenal Sarandi contra Nueva Chicago

Meciul se va disputa pe 11 Decembrie 2018 pe stadionul Arsenal Sarandi's pentru - League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Arsenal Sarandi contra Nueva Chicago scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 11 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Arsenal Sarandi vs Nueva Chicago Scoruri live

Arsenal Sarandi vs Nueva Chicago Arsenal Sarandi vs Nueva Chicago 11 December 2018 01:05 90 mins Meci incheiat Arsenal Sarandi vs Nueva Chicago