Argentinos Juniors vs Aldosivi

Argentinos Juniors

Aldosivi

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Aldosivi si Argentinos Juniors?

Ultimul meci dintre Argentinos Juniors si Aldosivi a fost disputat pe 09 Decembrie 2018. Aldosivi a castigat meciul 1-2 pe stadionul Argentinos Juniors's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.

Avampremiera meciului dintre Argentinos Juniors contra Aldosivi

Meciul se va disputa pe 09 Decembrie 2018 pe stadionul Argentinos Juniors's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Argentinos Juniors contra Aldosivi scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 09 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Argentinos Juniors vs Aldosivi Scoruri live

Argentinos Juniors vs Aldosivi Argentinos Juniors vs Aldosivi 09 December 2018 23:20 90 mins Meci incheiat Argentinos Juniors vs Aldosivi