Arab Contractors vs El Gounah

Arab Contractors

El Gounah

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Gounah si Arab Contractors?

Ultimul meci dintre Arab Contractors si El Gounah a fost disputat pe 20 Noiembrie 2018. Arab Contractors a castigat meciul 4-2 pe stadionul Arab Contractors's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Arab Contractors contra El Gounah

Meciul se va disputa pe 20 Noiembrie 2018 pe stadionul Arab Contractors's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Arab Contractors contra El Gounah scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 20 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Arab Contractors vs El Gounah Scoruri live

Arab Contractors vs El Gounah Arab Contractors vs El Gounah 20 November 2018 13:45 90 mins Meci incheiat Arab Contractors vs El Gounah