Aparecidense GO vs Ponte Preta

Aparecidense GO

Ponte Preta

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Ponte Preta si Aparecidense GO?

Ultimul meci dintre Aparecidense GO si Ponte Preta a fost disputat pe 12 Februarie 2019. Aparecidense GO a castigat meciul 1-0 pe stadionul Aparecidense GO's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Uederson 28 ⚽
Ponte Preta
90 Arnaldo Francisco da Costa Neto

Avampremiera meciului dintre Aparecidense GO contra Ponte Preta

Meciul se va disputa pe 12 Februarie 2019 pe stadionul Aparecidense GO's pentru Brazilia CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Aparecidense GO contra Ponte Preta scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 12 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Aparecidense GO vs Ponte Preta Scoruri live

Aparecidense GO vs Ponte Preta Aparecidense GO vs Ponte Preta 12 February 2019 22:15 90 mins Meci incheiat Aparecidense GO vs Ponte Preta