Amiens vs Paris St Germain

Amiens

Paris St Germain

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Paris St Germain si Amiens?

Ultimul meci dintre Amiens si Paris St Germain a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Paris St Germain a castigat meciul 0-3 pe stadionul Amiens's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Amiens contra Paris St Germain

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Amiens's pentru Franta Ligue 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Amiens vs Paris St Germain Scoruri live

Amiens vs Paris St Germain Amiens vs Paris St Germain 12 January 2019 17:00 90 mins Meci incheiat Amiens vs Paris St Germain