AmaZulu vs Highlands Park

AmaZulu

Highlands Park

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Highlands Park si AmaZulu?

Ultimul meci dintre AmaZulu si Highlands Park a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul AmaZulu's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
AmaZulu
Siyethemba Sithebe 83

Avampremiera meciului dintre AmaZulu contra Highlands Park

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul AmaZulu's pentru Africa de Sud League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

AmaZulu vs Highlands Park Scoruri live

AmaZulu vs Highlands Park AmaZulu vs Highlands Park 12 January 2019 19:15 90 mins Meci incheiat AmaZulu vs Highlands Park