Aldosivi vs San Lorenzo

Aldosivi

San Lorenzo

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre San Lorenzo si Aldosivi?

Ultimul meci dintre Aldosivi si San Lorenzo a fost disputat pe 02 Decembrie 2018. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul Aldosivi's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Aldosivi contra San Lorenzo

Meciul se va disputa pe 02 Decembrie 2018 pe stadionul Aldosivi's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Aldosivi contra San Lorenzo scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 02 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Aldosivi vs San Lorenzo Scoruri live

Aldosivi vs San Lorenzo Aldosivi vs San Lorenzo 02 December 2018 21:10 90 mins Meci incheiat Aldosivi vs San Lorenzo