Aldosivi vs Newells Old Boys

Aldosivi

Newells Old Boys

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Newells Old Boys si Aldosivi?

Ultimul meci dintre Aldosivi si Newells Old Boys a fost disputat pe 25 Noiembrie 2018. Aldosivi a castigat meciul 1-0 pe stadionul Aldosivi's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Aldosivi contra Newells Old Boys

Meciul se va disputa pe 25 Noiembrie 2018 pe stadionul Aldosivi's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Aldosivi contra Newells Old Boys scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 25 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Aldosivi vs Newells Old Boys Scoruri live

Aldosivi vs Newells Old Boys Aldosivi vs Newells Old Boys 25 November 2018 23:20 90 mins Meci incheiat Aldosivi vs Newells Old Boys