Aldosivi vs CA Banfield

Aldosivi

CA Banfield

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre CA Banfield si Aldosivi?

Ultimul meci dintre Aldosivi si CA Banfield a fost disputat pe 03 Noiembrie 2018. CA Banfield a castigat meciul 1-4 pe stadionul Aldosivi's. Rezultatul la pauza a fost 0-3.

Avampremiera meciului dintre Aldosivi contra CA Banfield

Meciul se va disputa pe 03 Noiembrie 2018 pe stadionul Aldosivi's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Aldosivi contra CA Banfield scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 03 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Aldosivi vs CA Banfield Scoruri live

Aldosivi vs CA Banfield Aldosivi vs CA Banfield 03 November 2018 17:15 90 mins Meci incheiat Aldosivi vs CA Banfield