Albacete vs Sporting Gijon

Albacete

Sporting Gijon

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Sporting Gijon si Albacete?

Ultimul meci dintre Albacete si Sporting Gijon a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Albacete's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.

Avampremiera meciului dintre Albacete contra Sporting Gijon

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Albacete's pentru Spania Segunda Liga . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Albacete vs Sporting Gijon Scoruri live

Albacete vs Sporting Gijon Albacete vs Sporting Gijon 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Albacete vs Sporting Gijon