Alasyoty Sports vs Tala Al Jaish

Alasyoty Sports

Tala Al Jaish

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Alasyoty Sports si Tala Al Jaish?

Ultimul meci dintre Alasyoty Sports si Tala Al Jaish a fost disputat pe 14 August 2018. Alasyoty Sports a castigat meciul 1-2 pe stadionul Tala Al Jaish's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Salah 69 ⚽
⚽ 52 Ribamar
⚽ 74 Ribamar

Avampremiera meciului dintre Alasyoty Sports contra Tala Al Jaish

Meciul se va disputa pe 19 Ianuarie 2019 pe stadionul Alasyoty Sports's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Alasyoty Sports contra Tala Al Jaish scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 19 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Tala Al Jaish vs Alasyoty Sports Scoruri live

Alasyoty Sports vs Tala Al Jaish Alasyoty Sports vs Tala Al Jaish 19 January 2019 17:00 90 mins Inca nu a inceput Alasyoty Sports vs Tala Al Jaish