Alasyoty Sports vs Misr El-Maqasha

Alasyoty Sports

Misr El-Maqasha

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Misr El-Maqasha si Alasyoty Sports?

Ultimul meci dintre Alasyoty Sports si Misr El-Maqasha a fost disputat pe 12 Noiembrie 2018. Alasyoty Sports a castigat meciul 2-0 pe stadionul Alasyoty Sports's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Gabr 9 ⚽
Afifi 77 ⚽

Avampremiera meciului dintre Alasyoty Sports contra Misr El-Maqasha

Meciul se va disputa pe 12 Noiembrie 2018 pe stadionul Alasyoty Sports's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Alasyoty Sports contra Misr El-Maqasha scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 12 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Alasyoty Sports vs Misr El-Maqasha Scoruri live

Alasyoty Sports vs Misr El-Maqasha Alasyoty Sports vs Misr El-Maqasha 12 November 2018 19:00 90 mins Meci incheiat Alasyoty Sports vs Misr El-Maqasha