Alasyoty Sports vs Haras El Hedood

Alasyoty Sports

Haras El Hedood

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Haras El Hedood si Alasyoty Sports?

Ultimul meci dintre Alasyoty Sports si Haras El Hedood a fost disputat pe 10 Decembrie 2018. Alasyoty Sports a castigat meciul 3-1 pe stadionul Alasyoty Sports's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Kafsha 27 ⚽
Dunga 59 ⚽
Farouk 74 ⚽
⚽ 87 El Shiekh

Avampremiera meciului dintre Alasyoty Sports contra Haras El Hedood

Meciul se va disputa pe 10 Decembrie 2018 pe stadionul Alasyoty Sports's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Alasyoty Sports contra Haras El Hedood scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 10 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Alasyoty Sports vs Haras El Hedood Scoruri live

Alasyoty Sports vs Haras El Hedood Alasyoty Sports vs Haras El Hedood 10 December 2018 18:30 90 mins Meci incheiat Alasyoty Sports vs Haras El Hedood