Alasyoty Sports vs El Ahly Cairo

Alasyoty Sports

El Ahly Cairo

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Ahly Cairo si Alasyoty Sports?

Ultimul meci dintre Alasyoty Sports si El Ahly Cairo a fost disputat pe 04 Ianuarie 2019. Alasyoty Sports a castigat meciul 2-1 pe stadionul Alasyoty Sports's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Farouk 47 ⚽
Said 57 ⚽
⚽ 33 Azarou

Avampremiera meciului dintre Alasyoty Sports contra El Ahly Cairo

Meciul se va disputa pe 04 Ianuarie 2019 pe stadionul Alasyoty Sports's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Alasyoty Sports contra El Ahly Cairo scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 04 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Alasyoty Sports vs El Ahly Cairo Scoruri live

Alasyoty Sports vs El Ahly Cairo Alasyoty Sports vs El Ahly Cairo 04 January 2019 17:00 90 mins Meci incheiat Alasyoty Sports vs El Ahly Cairo