Alasyoty Sports vs ENPPI Cairo

Alasyoty Sports

ENPPI Cairo

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre ENPPI Cairo si Alasyoty Sports?

Ultimul meci dintre Alasyoty Sports si ENPPI Cairo a fost disputat pe 22 Decembrie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Alasyoty Sports's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.
Farouk 39 ⚽
ENPPI Cairo
⚽ 22 Sabri

Avampremiera meciului dintre Alasyoty Sports contra ENPPI Cairo

Meciul se va disputa pe 22 Decembrie 2018 pe stadionul Alasyoty Sports's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Alasyoty Sports contra ENPPI Cairo scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 22 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Alasyoty Sports vs ENPPI Cairo Scoruri live

Alasyoty Sports vs ENPPI Cairo Alasyoty Sports vs ENPPI Cairo 22 December 2018 18:30 90 mins Meci incheiat Alasyoty Sports vs ENPPI Cairo