AS Calcio Potenza vs Juve Stabia

AS Calcio Potenza

Juve Stabia

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Juve Stabia si AS Calcio Potenza?

Ultimul meci dintre AS Calcio Potenza si Juve Stabia a fost disputat pe 23 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul AS Calcio Potenza's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Juve Stabia

Avampremiera meciului dintre AS Calcio Potenza contra Juve Stabia

Meciul se va disputa pe 23 Ianuarie 2019 pe stadionul AS Calcio Potenza's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

AS Calcio Potenza contra Juve Stabia scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 23 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

AS Calcio Potenza vs Juve Stabia Scoruri live

AS Calcio Potenza vs Juve Stabia AS Calcio Potenza vs Juve Stabia 23 January 2019 20:30 90 mins Meci incheiat AS Calcio Potenza vs Juve Stabia