AS Calcio Potenza vs Catanzaro

AS Calcio Potenza

Catanzaro

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Catanzaro si AS Calcio Potenza?

Ultimul meci dintre AS Calcio Potenza si Catanzaro a fost disputat pe 30 Decembrie 2018. Catanzaro a castigat meciul 1-5 pe stadionul AS Calcio Potenza's. Rezultatul la pauza a fost 0-3.

Avampremiera meciului dintre AS Calcio Potenza contra Catanzaro

Meciul se va disputa pe 30 Decembrie 2018 pe stadionul AS Calcio Potenza's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

AS Calcio Potenza contra Catanzaro scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 30 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

AS Calcio Potenza vs Catanzaro Scoruri live

AS Calcio Potenza vs Catanzaro AS Calcio Potenza vs Catanzaro 30 December 2018 16:30 90 mins Meci incheiat AS Calcio Potenza vs Catanzaro